ÇFARË I KA NDODHUR? Kallashi përfundon në spital! Ja si është gjendja e saj (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË I KA NDODHUR? Kallashi përfundon në spital! Ja si është gjendja e saj (FOTO)

ÇFARË I KA NDODHUR? Kallashi përfundon në spital! Ja si është gjendja e saj (FOTO)

Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe Kallashit është një nga personazhet më të komentuar nga mediat për shkak të fotove provokuese dhe klipeve e këngëve të ndryshme që publikon.

Mirëpo që prej kohës që hoqi dorë nga kërcimi, Kallashi u zhduk nga rrjetet sociale dhe siç u mësua ishte zhvendosur për në Zvicër ku dhe jetonte jetën larg vëmendjes së publikut.

Pak ditë më parë ajo u bë përsëri aktive në rrjetet sociale dhe publikoi një foto seksi, ku shfaqej e zhveshur nga vaska. Mirëpo përpara disa minutash Kallashi ka treguar se ndodhet në një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këngëtarja ka publikuar një foto në instastory ku ka lajmëruar se është shtruar në spital. Në foto shfaqet dora e saj duke marrë serum. Ndërkohë Kallashi ende nuk ka treguar gjë për gjendjen e saj shëndetësore dhe arsyen e shtrimit.