”ÇMENDI” RRJETIN/ Françeska Jaçe publikon fotot gjysëm e zhveshur (FOTO) – AlpeGossip
”ÇMENDI” RRJETIN/ Françeska Jaçe publikon fotot gjysëm e zhveshur (FOTO)

”ÇMENDI” RRJETIN/ Françeska Jaçe publikon fotot gjysëm e zhveshur (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga femrat më të njohura e të komentuara të showbiz-it shqiptar. Me 324 mijë ndjekës në Instagram, bukuroshja je del gjithmonë të fitojë vëmendjen e tyre.

Ditët e fundit, Françeska ka publikuar disa fotot të cilat janë tepër seksi por në të njejtën kohë provokuese. Bukuroshja shqiptare shfaqet në Romë teksa pozon me fustane të ndryshme të cilat janë tepër transparente. Madje vlen të thuhet se në foto ajo duket pothuajse e zhveshur.

Komentet në fotot e Françeskës nuk kanë munguar, ku disa e komplimentojnë e disa të tjerë e gjykojnë.

Duhet t’ju kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që ish banorja e ”Big Brother” poston foto të tilla provokuese ku ngjan gjysëm e zhveshur. Disa kohë më parë ajo ka bërë të njejtën gjë dhe ka arritu të tërheqë një vëmendje shumë të madhe nga publiku dhe mediat rozë. /AlpeGossip.al