Ç’PO NDODH ME STRESIN/ Nga fshirja e fotove me të fejuarën, sot del në krahët e…(FOTO) – AlpeGossip
Ç’PO NDODH ME STRESIN/ Nga fshirja e fotove me të fejuarën, sot del në krahët e…(FOTO)

Ç’PO NDODH ME STRESIN/ Nga fshirja e fotove me të fejuarën, sot del në krahët e…(FOTO)

Reperi Stresi para disa muajësh ka zyrtarizuar në fejesë lidhjen e tij të dashurisë me Kejsin.
‘Djali i keq’ duket me i dashuruar dhe më i lumtur se kurrë më parë. Gati 4 vite kjo histori dashurie e tyre që u kurorëzua në fejesë.

Pas publikimit të lajmit se mund të kishte ndodhur diçka mes tyre, para pak orësh Stresi publikon një foto ku na tregon se vazhdon akoma lidhje e tij dhe se është akoma në krahët e bukuroshes Keisi.

Por akoma nuk e dimë pse Stresi i  hoqi fotot dje nga Instagrami.

Përgatiti: AlpeNews.al