“Dancing With The Stars”/ Njihuni me të gjithë FITUESIT ndër vite! Nga Lori Hoxha deri tek Elvana… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“Dancing With The Stars”/ Njihuni me të gjithë FITUESIT ndër vite! Nga Lori Hoxha deri tek Elvana… (FOTO+VIDEO)

“Dancing With The Stars”/ Njihuni me të gjithë FITUESIT ndër vite! Nga Lori Hoxha deri tek Elvana… (FOTO+VIDEO)

Finalja e madhe e “Dancing With The Stars” erdhi. Ky ishte një sezon plot surpriza nisur dhe nga fakti që në garë u rikthyhen dhe një herë konkurrentët më të mirë të sezoneve të kaluara të spektaklit.

Shkëlqim, të ftuar specialë, numra baleti të veçantë dhe emocione pafund. Këto janë elementët që do të mbizotërojnë mbrëmjen e sotme, duke e shëndërruar në një natë magjike për të gjithë dashamirësit e kërcimit, dhe jo vetëm.

Teksa i sheh të githë konkurentët në përgatitjet e fundit për të shkëlqyer në finalen e madhe, tensionion dhe emocionet e shumta, nuk është e vështirë t’i dallosh në fytyrat tyre.

Kanë qenë javë të tëra përpjekjesh dhe mundi për të shkëlqyer çdo të premte në spektaklin më të madh të kërcimit në Shqipëri, dhe padyshim secili prej tyre meriton fitore.

Por kupën e këtij edicioni të veçantë të “Dancing With The Stars” do të ketë mundësinë ta marrë mbrëmjen e sotme në shtëpi, vetëm njëri prej çifeve të finalistëve.

Por përpara se të filloj nata finale e “Dancing With The Stars” AlpeNews.al ju sjell VIP-at që kanë fituar në edicionet e kaluara.

Oni Pustinafitues i edicionit të parë të “DWS”

Enver Petrovci fituesi i edicionit të dytë të “DWS”

Elvana Gjata fituese e edicionit të tretë të “DWS”

Lori Hoxha FItuese e edicionit të katërt të “DWS”

Tuna fituese e edicionit të pestë të “DWS”

Dorina Mema fituese e edicionit të gjashtë të “DWS”

Përgatiti AlpeNews.al