Mos vallë Loredana po fsheh se është SHTATZËNË me këtë veprim që bëri? (FOTO) – AlpeGossip
Mos vallë Loredana po fsheh se është SHTATZËNË me këtë veprim që bëri? (FOTO)

Mos vallë Loredana po fsheh se është SHTATZËNË me këtë veprim që bëri? (FOTO)

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi janë ndër çiftet, që na kanë rrëmbyer zemrat që në fillimet e lidhjes së tyre, por së fundmi janë përfolur se do të bëhen prinder për herë të parë.

Çifti vetë nuk ka dhënë asnjë shpjegim lidhur me këtë, as ka pohuar e as ka mohuar. Duhet thënë se kohëve të fundit Loredana është treguar më e kujdësshme me fotot, duke mos e nxjerrë në pah barkun, detaj ky që ka bërë më kuriozë fansat. E të njejtën gjë ka bërë edhe ditën e sotme ku ka publikuar disa foto në instastory në të cilat shihet në një pishinë, por është siguruar që barku i saj të mos duket në asnjërën prej tyre. Mos vallë po fsheh shtatzëninë me këtë veprim?