“DASHURIA JONË E VOGËL…”/ Vajza e Aurela Gaçes feston ditëlindjen, ja si ka zgjedhur ajo ta urojë (FOTOT) – AlpeGossip
“DASHURIA JONË E VOGËL…”/ Vajza e Aurela Gaçes feston ditëlindjen, ja si ka zgjedhur ajo ta urojë (FOTOT)

“DASHURIA JONË E VOGËL…”/ Vajza e Aurela Gaçes feston ditëlindjen, ja si ka zgjedhur ajo ta urojë (FOTOT)

Si sot 4 vite më parë, Aurela Gaçe, u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Abigail.

Në këtë ditë speciale, artistja i ka dedikuar vogëlushes fjalët më të ngrohta, që vetëm një nënë mund të shkruaj për fëmijën e tij.

Aurela ka publikuar në Instagram një foto të dy vajzave të saj që shohin njëra-tjetrën dhe përkrah saj ka bërë urimin e veçantë për ditëlindje, duke shkruar:

E vogla jonë sot bëri 4 vjeç. Dashuria joné e vogël te duam kaq shumë. Na ke ndriçuar shpirtin, jetën.
Motra e madhe të do shumë. Kështu dua t’ju shoh gjithë jetën .

Bashkë,duke parë njēra-tjetrën në sy, rë jeni krah për njēra-tjetrën .

Zot, faleminderit për gjithcka!

Abigail #4 vjeç❤

https://www.instagram.com/p/CIggJEuAWwK/?utm_source=ig_web_copy_link