“DASHURIA”! Këngëtari shqiptar i propozon për fejesë të dashurës – AlpeGossip
“DASHURIA”! Këngëtari shqiptar i propozon për fejesë të dashurës

“DASHURIA”! Këngëtari shqiptar i propozon për fejesë të dashurës

ëngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, emrin e të cilit mbajnë disa nga hitet më të njohura, ku të fundit përmendim “M’ke mungu”, Skerdi Ago është fejuari.

Skerdi është i lidhur prej disa vitesh me një brune bukuroshe me emrin Vesa.

Këngëtari ka postuar një video nga momenti i vendosjes së unazave dhe e cilëson si momentin më të bukur në jetë.

“Eshte e vetmja gje qe kurre nuk mbahet fshehur sepse eshte momenti me i bukur ne jete – Dashuria. Do te doja qe cdo njeri te ndihet i lumtur ashtu sic une tani…”, shkruan Skerdi.