Dikujt i rrëshket goja, tjetrës i del “zogu”. Këto janë GAFAT EPIKE nga VIP-at shqiptarë (VIDEO) – AlpeGossip
Dikujt i rrëshket goja, tjetrës i del “zogu”. Këto janë GAFAT EPIKE nga VIP-at shqiptarë (VIDEO)

Dikujt i rrëshket goja, tjetrës i del “zogu”. Këto janë GAFAT EPIKE nga VIP-at shqiptarë (VIDEO)

Gjatë emisionit mund të ndodhin shumë gjëra që nuk parashikohen nga moderatorët, por ka nga ato gjëra që thuhen prej tyre e nuk janë të parashikuara nga produksioni.

“Epo jemi live”, ky është “justifikimi” i moderatorëve shqiptarë shpesh për episodet e pakëndshme dhe ne besojmë se kanë të drejtë për këtë.

Pavarësisht se bëhet fjalë për një gafë nga ana e tyre apo e të ftuarve, mund të themi se janë gjëra që ndodhin.

AlpeNews.al po ju sjell dhe një herë në kujtesë disa prej të cilave na bën të qeshnim me lot.

Kur Luana Vjollca e quajti vezën kafshë:

Kthehemi sërish pas në kohë ku bukuroshja Armina Mevlani, ishte e ftuar speciale e emisionit humoristik “Apartamenti 2XL”.
Mevlani e cila gjatë spektaklit  interpretoi rolin e Dezdemonës, por gjatë shtrirjes ajo ka nxjerrë në shesh “zogun”.
Pas Tunës që e ka cilësuar veten si “Zogu më i mirë prej krejtve” edhe Armina Mevlani provokoi me hiret e saj, kësaj radhe duke treguar dhe të brendshmet.

Gjatë emisionit, humoristi Julian Deda nuk ia ka shqitur sytë “hapjes skenike të këmbëve” të bukuroshes, madje duke iu drejtuar publikut: “Ore çfarë patë ju ëëë??”

Momenti kur Jonida Maliqit i shpëtoi fjala seks, në vend të sukses:

 

Ufff! Bëni mirë të merrni fryme thellë e më pas të shihni këto foto të Alesia Bamit. Velina e emisionit Stop në Tv Klan gjithmonë flitet për format e saj seksi, por në një puntatë të emisionit ajo nuk i la më vend imagjinatës dhe i del padashje zogu.

 

Gafa me “pullë të kuqe” e Rashel Kolanecit:

 

Beatrix Ramosaj “harroi” për çfarë ka shkuar te festa e 20-vjetori të emisionit “Opinion”. Në foto shkroi 10-vjetori:

 

“Nëse ndihesh e shëmtuar mos bë operacion” sipas Françeska Jaçes:

 

Momenti kur Silvana Baltadori tregoi historinë e saj të re të dashurisë dhe shprehja e Rudina Magjistarit: “Ka një kuptim të keqkuptuar”:

 

Sinan Hoxha shan “Të q***a ropt”, ndërkohë që Rezarta filmonte:

 

Lapsusi i Arbanës në finalen e “Big Brother”:

GAFA EPIKE E KEJVINËS PARA ROBERT ALIAJT

Në një puntatë të emisionit Xing me Ermalin ku ishte i ftuar Robert Aliaj, Kejvina u ngatërua me pyetjen e saj duke i thënë:

“Si mbahet pasioni midis dy çifteve edhe pas shumë vitesh”, pyeti Kejvina Robertin në vend që të thoshte “midis nje çifti”, ç’ka shkaktoi shumë të qeshura në sallë.

“Pyetja është perverse”, tha Roberti ndërsa Ermali sqaroi se pyetja ishte “Si mund të ruhet pasioni brenda një çifti”.

Kejvina nga ana tjetër për të rregulluar gabimin që bëri tha me shaka se e bëri vetë./AlpeNews.al/