“DO DALIM BASHKË?” Xhon Shahu tregon veprimin e turpshëm që i bëri fansja në prapaskenë – AlpeGossip
“DO DALIM BASHKË?” Xhon Shahu tregon veprimin e turpshëm që i bëri fansja në prapaskenë

“DO DALIM BASHKË?” Xhon Shahu tregon veprimin e turpshëm që i bëri fansja në prapaskenë

I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” është këngëtari që bëri bujë këtë verë me hitin “Mike”, në bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën. Xhon është kthyer në një nga djemtë më të pëlqyer nga vajzat dhe gjatë emisionit ai ka treguar një ngjarje që i ndodhi këtë verë me një fanse.

 

“Isha në një koncert me Elvanën në Durrës këtë verë. Në prapaskenë fansat kërkuan të bënin foto me mua. Hajde i thashë unë. Në fund fare një vajzë më tha ‘Do dalim diku bashkë?’. Po i thashë unë, ja të shkoj të marr biçikletën”, tregoi Xhoni.

Por e dini ç’bëri vajza? Pa turp fare, e la këngëtarin dhe iku.

“Sa vajta mora biçikletën, ajo kishte ikur. Aty e kuptova që duhet të ndërroj biçikletë, u shpreh Xhoni.