“DO I DASHURONI”/ Dua Lipa na tregon “TRENDIN E FUNDIT” dhe ato janë…(VIDEO) – AlpeGossip
“DO I DASHURONI”/ Dua Lipa na tregon “TRENDIN E FUNDIT” dhe ato janë…(VIDEO)

“DO I DASHURONI”/ Dua Lipa na tregon “TRENDIN E FUNDIT” dhe ato janë…(VIDEO)

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret më të njohur shqiptare në botë.

Pas shumë sukseseve të saj, fshihet një punë e madhe dhe angazhim i madh i këngëtares shqiptare. Kurse tashmë që ka arritur majat e suksesit ajo është fiksim i shumë njerëzve në mbarë botën.

Së fundi, Dua ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” një palë atlete dhe janë në formën që nuk e kishit parë ndonjëherë, por që duken shumë të rehtashme.

Përgatiti: AlpeNews.al