DO TË QESHNI ME LOT/ Këngëtarja e njohur bie nga skena duke kënduar (VIDEO) – AlpeGossip
DO TË QESHNI ME LOT/ Këngëtarja e njohur bie nga skena duke kënduar (VIDEO)

DO TË QESHNI ME LOT/ Këngëtarja e njohur bie nga skena duke kënduar (VIDEO)

Lady Gaga është një ndër artistet më të famshme në botë. Me shumë fansa kudo, ajo ka arritur të fitojë një popullaritet të jashtëzakonshëm.

Krijuesja e hitit ‘Shallow’ është shumë e lidhur me ndjekësit e saj, dhe nuk nguron të jetë në kontakt të vazhdueshëm me ta. Ajo ka dhënë një shfaqje në Las Vegas, nga ku ka ndodhur një e papritur jo e këndshme për artisten.

Në një video, Lady duket duke kërcyer me një prej fansave, kur ky i fundit ka humbur ekuilibrin, dhe të dy kanë rënë përtokë. Fatmirësisht nuk ishte serioze, dhe Lady u dëgjua të thoshte që ishte mirë. Më poshtë ju sjellim videon.