Dojna Mema shfaqet pa make-up dhe të gjithë po fërkojmë sytë! Ajo duket shumë e… (FOTO) – AlpeGossip
Dojna Mema shfaqet pa make-up dhe të gjithë po fërkojmë sytë! Ajo duket shumë e… (FOTO)

Dojna Mema shfaqet pa make-up dhe të gjithë po fërkojmë sytë! Ajo duket shumë e… (FOTO)

Dojna Mema është një ndër moderatoret shqiptare më të dashura, që me bukurinë dhe elokuencën e saj ka rrëmbyer zemrat e publikut. Në çdo dalje të saj publike jemi mësuar që ta shikojmë të kuruar deri në detaj dhe në përgjithësi ajo njihet si një ndër moderatoret që i pëlqen ta rëndojë pak me grimin, por që realisht të gjithë janë të mendimit se i shkon shumë.

Mirëpo ndërsa në ekran Dojna pëlqen të shfaqet me një grim të rënduar, në jetën e përditshme me sa duket ajo preferon të jetë sa më e thjeshtë. Gjatë kësaj fundjave Dojna ka preferuar të relaksohet në një vend bregdetar dhe ka ndarë me fansat e saj në Instagram një foto ku si rrallëherë shfaqet e pa grimuar.

Fansat janë surprizuar nga kjo foto e Dojnës dhe të gjithë janë të mendimit se ajo duhet të shfaqet sa më shpesh pa grim, madje edhe në Tv pasi duket shumë bukur.