DOLI NGA SHTËPIA E “BIG BROTHER VIP”/ Motra e Dj PM ka dy fjalë për Sarah (FOTO) – AlpeGossip
DOLI NGA SHTËPIA E “BIG BROTHER VIP”/ Motra e Dj PM ka dy fjalë për Sarah (FOTO)

DOLI NGA SHTËPIA E “BIG BROTHER VIP”/ Motra e Dj PM ka dy fjalë për Sarah (FOTO)

Sarah Berisha është e eliminuara e radhës nga “Big Brother VIP”. Publiku vendosi mbrëmë që të nxirrte përfundimisht nga shtëpia blogeren e njohur. Kjo e fundit doli me lot në sy, edhe pse u shpreh se gjëra të bukura e presin jashtë.

Gjatë qëndrimit të saj në BB VIP, Sarah është komentuar si një ndër banoret më pozitive dhe me më pak debate në shtëpinë e famshme

U eliminua nga BB VIP, motra e PM ka dy fjalë për Sarah (FOTO)

Blogerja filloi një lidhje romantike me Dj Pm-in brenda shtëpisë dhe ai po e priste daljen e saj. Madje ai u tregua shumë i lumtur për daljen e saj.

Por jo vetëm Pm-i, edhe motra e tij reagoi menjëherë pas daljes së Sarah. Majlinda postoi në “Instastory” një foto të blogeres ku edhe i la një shënim të bukur.

“Fitove shumë zemër”, janë fjalët që motra e Pajmtimit ka vendosur që të shkruaj për Sarah.

U eliminua nga BB VIP, motra e PM ka dy fjalë për Sarah (FOTO)