“DUKET SI PUNË QEFI POR NUK ËSHTË”/ Aulona Mustës i ka ardhur në majë të hundës të bëjë përditë… (FOTO) – AlpeGossip
“DUKET SI PUNË QEFI POR NUK ËSHTË”/ Aulona Mustës i ka ardhur në majë të hundës të bëjë përditë… (FOTO)

“DUKET SI PUNË QEFI POR NUK ËSHTË”/ Aulona Mustës i ka ardhur në majë të hundës të bëjë përditë… (FOTO)

Sigurisht që çdo vajzë ka dëshirë të duket bukur e të realiozjë krehje flokësh apo make up profesionist por mesa duket kur këtë e bën përdit fillon të bëhet e mërzitshme.

Këtë e ka treguar dhe Aulona e cila është një figurë ekrani mjaft e dashur nga publiku.

“Mund të duket si punë qefi por më besoni nuk është fare, të jesh e detyruar të lyhesh e krihesh për 4 ditë rresht”, shkruan ajo krahas fotos si për të  thënë se i ka ardhur në majë të hundës.