E bëri prapë dhe pa pikë turpi! Ish-banorja e Big Brother pozon me bluzën e ngushtë pas trupit dhe nxjerr sheshit…(FOTO) – AlpeGossip
E bëri prapë dhe pa pikë turpi! Ish-banorja e Big Brother pozon me bluzën e ngushtë pas trupit dhe nxjerr sheshit…(FOTO)

E bëri prapë dhe pa pikë turpi! Ish-banorja e Big Brother pozon me bluzën e ngushtë pas trupit dhe nxjerr sheshit…(FOTO)

Nuk është hera e parë që e bën dhe mesa duket tashmë ky veprim për ish-banoren e Big Brother nuk përbën asnjë problem.

Teksa me postimet e saj në na ka treguar se ndodhet me pushime Françeska Jaçe na ka vërtetuar se di si të jetë në on-top të vëmendjes së publikut.

Në një foto të postuar në Instagram, Françi shfaqet me një bluzë të ngushtë pas trupi teksa ka harruar të veshi reçipeta duke nxjerrë në pah gjoksin e saj.

Ndoshta ju njihni disa tabu por ja që jo të gjithë janë kështu! Françeska na ka treguar përsëri se di si të jetë ndryshe.