“E DI QË NUK DO E TOLERONI”/ Aulona Musta po bën këtë “mëkat” dhe e tregon publikisht (VIDEO) – AlpeGossip
“E DI QË NUK DO E TOLERONI”/ Aulona Musta po bën këtë “mëkat” dhe e tregon publikisht (VIDEO)

“E DI QË NUK DO E TOLERONI”/ Aulona Musta po bën këtë “mëkat” dhe e tregon publikisht (VIDEO)

Thjeshtësia mbetet një nga virtytet që vlerësohen më së shumti në ditët e sotme.

E sidomos kur këtë e shohim tek personat publikë të cilët kanë shumë ndjekës e shërbejnë si shembull për to.

Që nga mënyra e jetesës e çdo gjë tjetër , thjeshtësia pritet shumë mirë nga njerëzit.

Kështu megjithëse ka shkruar se do e “fshikullonin” fansat se është duke ngrënë bukë me djath e presh teksa ka ndarë videon në Instagram, përkundrazi moderatorja e “Thumb” është pritur shumë mirë duke parë komentet pozitive të fansave.