E FIKSUAR PAS MARKAVE TË LUKSIT/ Ja super koleksioni i shtrenjtë i çantave i Riselda Sejdijës (FOTO) – AlpeGossip
E FIKSUAR PAS MARKAVE TË LUKSIT/ Ja super koleksioni i shtrenjtë i çantave i Riselda Sejdijës (FOTO)

E FIKSUAR PAS MARKAVE TË LUKSIT/ Ja super koleksioni i shtrenjtë i çantave i Riselda Sejdijës (FOTO)

Riselda Sejdia, koreografja e njohur shqiptare nuk është vetëm e apasionuar pas kërcimit dhe baletit. Ajo gjithashtu njihet për fiksimin  që ka me rrobat dhe aksesorët firmato.

Nëse hapim profilin e saj të Instagramit, shumë lehtë do mund të dallojmë se të gjitha veshjet e saj janë nga marka luksi dhe kushtojnë mjaftueshëm. Një fiksim të veçantë ajo e ka me çantat dhe këpucët luksoze.

Ditën e sotme ne do t’ju veçojmë disa nga çantat e saj luksoze të cilat janë të blera në firma goxha të shtrenjta siç janë: Balenciaga, Versace, Dior etj dhe kapin shuma mijra dollarëshe. /AlpeGossip.al

Balenciaga Triangle Bag- 1683$

Louboutin Rubylou Clutch-1550$

Versace Leather shoulder bag -1145.83$

Christian Dior Dior Oblique Embroidered Canvas Book Tote in Burgundy-2500$