E FIKSUAR PAS TYRE/ Enca ju tregon si të vishni printet e kafshëve dhe të dukeni super SEKSI! – AlpeGossip
E FIKSUAR PAS TYRE/ Enca ju tregon si të vishni printet e kafshëve dhe të dukeni super SEKSI!

E FIKSUAR PAS TYRE/ Enca ju tregon si të vishni printet e kafshëve dhe të dukeni super SEKSI!

Enca Haxhia, këngëtarja e njohur shqiptare është një nga peersonazhet më të njohura e të komentuara të publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive në Instagram ku shpesh poston fotot e video nga jeta e saj perosnale dhe profesionale.

Enca, vajza bukuroshe me format e saj të mbushura dhe perfekte arrin të tërheqë gjithnjë vëmendje me fotot që poston. Gjithnjë provokuese e seksi ajo di se si ti bëjë të gjithë kokat të kthehen drejt saj.

Teksa shikojmë në profilin e Instagramit të saj, mund të dallojmë një detaj që nuk e kishim vënë re më parë.

Enca është e fiksuar me printet e kafshëve më shumë se çdo njeri tjetër!

Në pallto, xhaketa, fustane, bikini, geta, kapele, çizme, madje dhe thonj, ajo sigurohet që gjithnjë të ketë pjesë të look-ut të saj një print kafshësh.

Nëse një ditë vendosni se doni të vishni diçka që përmban printe kafshësh të ndryshme, atëherë këto foto të Encës do t’ju ndihmojnë të krijoni kombinimin e duhur./AlpeGossip.al