E GUXIMSHME/ Çifti bën foto në skajin e shkëmbit 1.5 km të lartë – AlpeGossip
E GUXIMSHME/ Çifti bën foto në skajin e shkëmbit 1.5 km të lartë

E GUXIMSHME/ Çifti bën foto në skajin e shkëmbit 1.5 km të lartë

Një çift i guximshëm ka realizuar foto në skajin e një shkëmbi 1.5 km të lartë.

Mustafa Tor dhe bashkëshortja e tij Berrin u relaksuan ndërsa shikon pamjen e mahnitëse, pasi u ngjitën me kujdes në majën e lartë dhe u ulën në shkëmb.

Çifti i bëri foto njëri-tjetrin ndërsa vizituan Gülek Keep pranë Mersin në Turqinë jugore.

62-vjeçari pranoi se eksperienca ishte shumë e frikshme ndërsa qëndronte në majë të shkëmbit por nënvizoi se ia vlejti për shkak të pamjes mbresëlënëse të perëndimit të diellit që shijoi.