“E HËNGRI TË GJITHË USHQIMIN”/ Arbana “nxehet” keq me Xhemin dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“E HËNGRI TË GJITHË USHQIMIN”/ Arbana “nxehet” keq me Xhemin dhe… (FOTO)

“E HËNGRI TË GJITHË USHQIMIN”/ Arbana “nxehet” keq me Xhemin dhe… (FOTO)

Xhemi shehu dhe Arbana Osmani kanë treguar se dinë ta mbajnë shoqërinë e tyre edhe pas disa vitesh.

Shpeshherë ato ndajnë me fansat e tyre foto e video në rrjete sociale ku argëtohen në praninë e njëra tjetrës.

Mbrëmjen e djeshme dy mikeshat ishin duke ngrënë së bashku sushi por mesa duket Xhemi “llupësja” e ka lënë Arbanën pa ushqim.

“Dhe si zakonisht ajo e ha të gjith ushqimin”, shkruan Arbana krahas fotos shoqeëruar me një “emoji” të nevrikosur, e sigurisht me humor.