E PAPRITUR/ Dy banorë largohen sonte nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Dy banorë largohen sonte nga “Big Brother VIP”

E PAPRITUR/ Dy banorë largohen sonte nga “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e sotme dy banorë do të largohen nga “Big Brother VIP”. Përveç televotimit të hapur spektaklit e kaluar, një tjetër televotim do të hapet më pas, ku një tjetër banor do të eliminohet.

Lajmin e bëri me dije moderatorja Arbana Osmani sonte. Kujtojmë se të nominuarit e parë janë Xhonatani, Efi dhe Luizi.