E PAPRITUR/ Elvana Gjata dhe Ledri Vula kapen MAT në Romë! Ata ishin duke… (FOTOT EKSKLUZIVE) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Elvana Gjata dhe Ledri Vula kapen MAT në Romë! Ata ishin duke… (FOTOT EKSKLUZIVE)

E PAPRITUR/ Elvana Gjata dhe Ledri Vula kapen MAT në Romë! Ata ishin duke… (FOTOT EKSKLUZIVE)

Janë dy këngëtarët më të përfolur të momentit, ajo për sukseset e saj e ndërsa ai për lidhjet sentimentale të cilat shpeshherë i dështojnë. Bëhët fjalë për Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën.
Burime për AlpeNews.al tregojnë se ata janë parë sëbashku teksa zbresin në aeroportin e Romës pak minuta më parë.
Së fundmi burime për mediat kanë treguar se Ledri Vula dhe Elvana Gjatën do vijnë me një bashkëpunim.
Ende nuk dihet nëse takimi i tyre ka qenë një rastësi, kanë qenë duke punuar për projektin e tyre të ardhshëm, apo kanë qenë për qejf nën shoqërinë e njëri tjetrit.
Gjithësesi shikoni fotot më poshtë të siguruar nga AlpeNews.al