E pyesin kush është reperi më i mirë në Shqipëri përveç teje, STRESI e thotë TROÇ… – AlpeGossip
E pyesin kush është reperi më i mirë në Shqipëri përveç teje, STRESI e thotë TROÇ…

E pyesin kush është reperi më i mirë në Shqipëri përveç teje, STRESI e thotë TROÇ…

Stresi njihet për deklaratat e tij që përherë bëjnë bujë në media. Së fundmi, edhe reperi i famshëm si shumë personazhe të tjerë, u është përgjigjur disa pyetjeve të fansave nëpërmjet opsionit të ri në “Instagram”.

E një prej pyetjeve ishte se cili është reperi më i mirë shqiptar përveç Stresit dhe ai nuk ka hezituar të përgjigjet duke u shprehur: “Përveç meje rrebeli”. Nëse nuk e dinit, rebeli është një tjetër nofkë e UNIKKATIL dhe na vjen mirë që pergjigjet e Stresit janë shumë të sinqerta.

Jeni dakord me mendimin e tij?