E QUAJTI MEVLANIN “FAKE”/ Ledjana i kthehet ndjekëses: Asnjëri… (FOTO) – AlpeGossip
E QUAJTI MEVLANIN “FAKE”/ Ledjana i kthehet ndjekëses: Asnjëri… (FOTO)

E QUAJTI MEVLANIN “FAKE”/ Ledjana i kthehet ndjekëses: Asnjëri… (FOTO)

Ata ishin një nga çiftet e preferuara të publikut, por që shumë shpejt lidhja e tyre mori fund. Është fjala për Ledjana Prengën dhe Mevlan Shabën, takimet e të cilëve publiku i priste me padurim që t’i shikonte në emisionin “Për’puthen”.

Edhe pas ndarjes, ata herë pas here vijojnë e tërheqin vëmendjen e ndjekësve të tyre. Në profilet e tyre në “Instagram”, ata kanë bërë deklarata paksa “thumbuese” për njëri-tjetrin.

E quajti Mevlanin fake, Ledjana i kthehet ndjekëses: Asnjëri... (FOTO)

Por kësaj radhe nuk është aspak ashtu. Në një video të fundit të hedhur nga “TikTok”, ajo ka marrë një koment nga një ndjekëse.

“Po të mosh kishte qenë fake Mevlani, do ishit çifti më i bukur”, i ka shkruar ndjekësia

“Asnjëri nuk ish fake”, i është përgjigjur ish-konkurrentja e “Për’puthen” ndjekëses, duke i lënë kështu të gjithë pa fjalë.

E quajti Mevlanin fake, Ledjana i kthehet ndjekëses: Asnjëri... (FOTO)

E quajti Mevlanin fake, Ledjana i kthehet ndjekëses: Asnjëri... (FOTO)

E quajti Mevlanin fake, Ledjana i kthehet ndjekëses: Asnjëri... (FOTO)