E quan “prostitutë e vogël”/ Por Uindi Haxhia nuk ia përton ish-banorit të Kafazit të Artë: Mos e vri menjen…(FOTO) – AlpeGossip
E quan “prostitutë e vogël”/ Por Uindi Haxhia nuk ia përton ish-banorit të Kafazit të Artë: Mos e vri menjen…(FOTO)

E quan “prostitutë e vogël”/ Por Uindi Haxhia nuk ia përton ish-banorit të Kafazit të Artë: Mos e vri menjen…(FOTO)

Ndonëse mjaft e vogël në moshë Uindi Haxhia di se si të bëjë shumë zhurmë.

Ajo ka arritur të bëhet mjaft e njohur si për stilin e saj mjaft ekstravagant në veshje e make up si dhe për format e saj mjaft të bëshme.

Uindi provokon dhe di mjaft mirë se si ta bëjë këtë, e për rrjedhojë merr dhe shumë komente apo ngacmime.

Por ky i fundit ka qenë goxha thumbues dhe banal.

Mesa duket një debat i nxehtë ka plasur mes saj dhe ish-banorit të “Kafazit të Artë”, Arben Kasemi, debat të cilin Uindi e ka postuar në Insta stories.

arbennn.png

Në mesazh Arbeni e ka ofenduar Uindin, ku ndër të tjera e ka quajtur “Prostitutë e Vogël”.

18 vjeçarja nuk ia ka përtuar dhe me të njëjtën gjuhë i është përgjigjur mesazhit të tij.