E THANË LIVE/ Njihuni me VIP-at që i pranuan hapur operacionet: Nga Fjolla Morina tek Roza Lati (FOTO) – AlpeGossip
E THANË LIVE/ Njihuni me VIP-at që i pranuan hapur operacionet: Nga Fjolla Morina tek Roza Lati (FOTO)

E THANË LIVE/ Njihuni me VIP-at që i pranuan hapur operacionet: Nga Fjolla Morina tek Roza Lati (FOTO)

Nëse në fytyrën tënde je tërësisht ashtu siç të ka bërë nëna atëherë nuk je aspak “in”.

Ky është trendi i fundit të cilin personazhët e famshëm e kanë bërë pjesë të pandashme të jetës  së tyre.

Të rralla janë ato personazhë të showbizzit të cilat nuk kanë në fytyrën e tyre qoftë edhe nje ndërhyrje të vogël, nëse mund ta quajmë kështu.

Para pak kohësh të bëje operacion plastik nuk pranohej nga asnjë nga ato të cilat e kishin praktikuar.

Tashmë kjo ka ndryshuar pak por përsëri një pjesë e madhe e mohojne kategorikisht pavarësisht se duket qartazi ndryshimi në fytyrë.

Por ka disa prej vipeve te cilat nuk e kanë problem që madje dhe ti publikojnë në instagram seancat ku zhvillojnë ndërhyrje të lehta. Të tilla mund te konsiderojmë edhe ato si rimodelimi i buzëve apo vetullave.

AlpeNews.al ju tregon disa nga vipat të cilët nuk e kanë të vështirë të pranojnë ndryshimet në fytyrën e  tyre dhe tregojnë si i zhvillojnë ato:

Fjolla Morina

Roza Lati 

Big Mama

Renato Mekolli

Armela Hyseni 

Baby G

Çiljeta Xhilaga