EDHE PSE NUK KA RRJETE SOCIALE/ Ja çfarë bën Ledioni për të “kontrolluar” Sarën çdo ditë (FOTO) – AlpeGossip
EDHE PSE NUK KA RRJETE SOCIALE/ Ja çfarë bën Ledioni për të “kontrolluar” Sarën çdo ditë (FOTO)

EDHE PSE NUK KA RRJETE SOCIALE/ Ja çfarë bën Ledioni për të “kontrolluar” Sarën çdo ditë (FOTO)

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një ndër çiftet e showbizit të cilët preferohen shumnë nga publiku.

Përmes një fotoje ditën e sotme Sara Hoxha ka lajmëruar se do bëhet sërish nënë e një djali. Këtë ajo e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram ku i drejtohet Ledionit me disa fjalë emocionuese.

Ndër to Sara shkruante:

“Edhe pse nuk ke rrjete sociale, e di që i kontrollon postimet që kanë lidhje me mua, çdo ditë”.

Ledioni prej kohësh nu k i përdor rrjete sociale, por Sara i zbuloi një sekret!

Kur vjen puna tek bashkhortja e tij, Ledioni gjen mënyrën për ta kontrulluar atë.

/AlpeNews.al