Elvana Gjata shfaqet me lukun ekstravagant, fansat e "kryqëzojnë": "BREK LART..." (FOTO) - AlpeGossip
Elvana Gjata shfaqet me lukun ekstravagant, fansat e “kryqëzojnë”: “BREK LART…” (FOTO)

Elvana Gjata shfaqet me lukun ekstravagant, fansat e “kryqëzojnë”: “BREK LART…” (FOTO)

Që nga rikthimi i saj në Shqipëri na ka treguar se e pëlqen tej mase faktin e sjelljes së kombinimeve të reja dhe shumë ekstravagante.

Por ja që jo gjithmonë edhe yjet si Elvana duhet të shkëlqejnë dhe fansat nuk të falin përsa i përket detajeve që për ata bëjnë diferencën.

Teksa në një foto të postuar në Instagram teksa shfaqet e veshur komplet me lejla, fansat e kanë “kryqëzuar” për kombinimin e saj mes të brendshmeve dhe streçeve.

“Ka dalë moda e re veshin brekët lart streçeve tani kanë ngelur të veshin çorapet mbi shapkat”, “E ka vjedhur stilin nga Borat”, shkruajnë fansat në komentet e tyre.

Mendohuni mirë kur doni të dukeni në modë! Ndonjeherë të ruash limitet është jetike.