“ËSHTË FEMRA IME”/ Fation Kuqari nuk e ka problem që e dashura të bëjë buzët: Ja plotësoj të gjitha – AlpeGossip
“ËSHTË FEMRA IME”/ Fation Kuqari nuk e ka problem që e dashura të bëjë buzët: Ja plotësoj të gjitha

“ËSHTË FEMRA IME”/ Fation Kuqari nuk e ka problem që e dashura të bëjë buzët: Ja plotësoj të gjitha

Një ditë më parë në emisionin “Ftesë në 5” u diskutua një status i Skerdi Farias, i cili është bërë viral menjëherë në rrjetet sociale. Në status, Skerdi u bënte thirrje të gjithë meshkujve “të investonin te femra e tyre” me një palë buzë të reja.

Ndër të ftuarit në studio ishte edhe ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, i cili tha se nuk ishte dakord me mënyrën sesi ishte shprehur doktori.

“Është femra ime”/ Fation Kuqari nuk e ka problem që

Por Fationi pohoi se nuk e ka problem që të mbajë të dashurën financiarisht nëse ka mundësi.

“Tani unë të kem shoqen time në krah dhe ajo të shprehë dëshirën të bëjë buzët, unë nëse do e kem mundësinë do e bëj. Nuk e shoh si gjë të keqe. Edhe kur thonë “femra ime” ose “mashkulli im”, ne shqiptarët e kemi si shprehje, nuk e themi për keq”, u shpreh ai.