“ËSHTË I MIRË DREQI”/ Konkurrentja çmendet për Atdheun, e puth para të gjithëve – AlpeGossip
“ËSHTË I MIRË DREQI”/ Konkurrentja çmendet për Atdheun, e puth para të gjithëve

“ËSHTË I MIRË DREQI”/ Konkurrentja çmendet për Atdheun, e puth para të gjithëve

Mbrëmjen e djeshme në ekranin e “Top Channel” u transmetuan audicionet e “Përputhen 3” në Berat. Një vajzë e quajtur Xhesi konkurroi për t’u bërë pjesë e programit.

Gjatë audicioneve ajo bëri një takim të shkurtër me Atdheun, të cilin e refuzoi.

“Asgjë s’kam parë te ti, s’ke treguar asgjë. Nuk të zgjedh ty shpirt se kam plane të hy aty dhe ndoshta ka ndonjë tjetër më të mirë”, i tha Xhesi.

Mirëpo, vajza u pendua shpejt pasi më pas e ndoqi Atdheun dhe i dha një puthje në qafë. “Aman se është i mirë dreqi, refuzohet ai?!”, u shpreh ajo.