Fansat janë të bindur se Elvana Gjata u përlot në koncert për Flori Mumajesin, ja ARSYEJA! – AlpeGossip
Fansat janë të bindur se Elvana Gjata u përlot në koncert për Flori Mumajesin, ja ARSYEJA!

Fansat janë të bindur se Elvana Gjata u përlot në koncert për Flori Mumajesin, ja ARSYEJA!

Pak kohë më parë këngëtarja e njohur Elvana Gjata mbajti një koncert madhështor në Prishtinë, ku performoi live dhe ngriti peshë të gjithë publikun që ishte mbledhur ta shikonte.
Mirëpo, me siguri këto pamje të Elvanës që po qarkullojnë në rrjet, ju kanë shpëtuar pa i parë.

Elvana teksa ka kënduar baladën e saj të ndier ‘Më fal’ është përlotur. Ajo shihet teksa këndon dhe sytë i ka të mbushur me lot.
Nuk dihet pse këngëtarja është emocionuar kaq shumë, dhe pikërisht në baladën më fal, por shumë prej fansave e kanë lidhur këtë me Florin.