AMOS TENTON TË PUTHË NË BUZË DEAN/ Çfarë ndodhi mes tyre në dhomën e gjumit? (VIDEO) – AlpeGossip
AMOS TENTON TË PUTHË NË BUZË DEAN/ Çfarë ndodhi mes tyre në dhomën e gjumit? (VIDEO)

AMOS TENTON TË PUTHË NË BUZË DEAN/ Çfarë ndodhi mes tyre në dhomën e gjumit? (VIDEO)

Orët e para të mëngjesit e gjetën Amosin në krevatin e Deas, duke ngacmuar këtë të fundit.

Amos i kërkoi leje Deas që ta puthë atë, por Dea refuzoi me të qeshur, duke i thënë të shtrihej në shtratin e tij.

Amos respektoi dëshirën e Deas, por u rikthye sërish tek shtrati i saj pas disa sekondash.

Ai afroi faqet tek Dea dhe i tha ta puthë atë. Në një moment, Amos tentoi ta puthë në buzë Dean, por ajo u shmang dhe nisi të qeshte

VIDEO