FESTON 30-VJETORIN/ Pamje nga festa madhështore e Samanta Karavellas (FOTO) – AlpeGossip
FESTON 30-VJETORIN/ Pamje nga festa madhështore e Samanta Karavellas (FOTO)

FESTON 30-VJETORIN/ Pamje nga festa madhështore e Samanta Karavellas (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Samanta Karavella feston sot 30-vjetorin. Në ditën e saj të veçantë ajo ka organizuar një festë madhështore dhe nuk kanë munguar pamjet në rrjete sociale.

Samanta ka festuar me rrethin e miqve dhe është shfaqur e veshur me një fustan të zi, të gjatë dhe të ngushtë. Në festë nuk kanë munguar tollumbacet, ëmbëlsirat, ushqimet, posterat zbukurues, muzika dhe fishekzjarret.

I gjithë ambienti është arreduar me ngjyrën e zezë dhe gold, që siç duket janë të preferuarat e Samantës.