“FULL OF LOVE”/ Ja kush ja ka dhuruar 10 vitet më të lumtura të jetës Gent Zenelajt (FOTO) – AlpeGossip
“FULL OF LOVE”/  Ja kush ja ka dhuruar 10 vitet më të lumtura të jetës Gent Zenelajt (FOTO)

“FULL OF LOVE”/ Ja kush ja ka dhuruar 10 vitet më të lumtura të jetës Gent Zenelajt (FOTO)

Është një aktorët dhe moderatorët më të dashur të ekranit, por dita e sotme për Gent Zenelajn është një nga më të rëndësishmet.
Djali i tij feston gjatë ditës së sotme 10-vjetorin e lindjes dhe aktori i ka dedikuar një postim mjaft special në rrjete sociale.

“Gëzuar Biri im ..sot je 10 vjeç..dhe e them qe kanë qenë 10 vitet më të lumtura të jetës sime…Gëzuar Maçok….të kam xhan..PËRGJITHMONË,”-përfundon Genti në rrjete sociale.

Gjithashtu përveç djalit, Genti është babai edhe i një vajze.