“SHKËMBI MË I BUTË SE ZEMRA E…”/ Monika Lubonja ironizon nga pushimet. E ka me Ilirin? – AlpeGossip
“SHKËMBI MË I BUTË SE ZEMRA E…”/ Monika Lubonja ironizon nga pushimet. E ka me Ilirin?

“SHKËMBI MË I BUTË SE ZEMRA E…”/ Monika Lubonja ironizon nga pushimet. E ka me Ilirin?

Aktorja Monika Lubonja ka nisur plazhin në jug të Shqipërisë. Ditën e sotme ajo publikoi një foto me rrobabanjo, ku shfaqej në formë shumë të mirë.

Mirëpo, një vëmendje të madhe e ka marrë shkrimi që Monika ka vendosur krahas fotos, i cili duket si thumb për dikë. “Dhe ky shkëmbi është më i butë se zemra e…”, ka shkruar ajo.Ndjekësit menjëherë kanë vazhduar fjalinë e saj, duke shtuar: “…e Ilirit”.

Monika e ka vënë re këtë koment dhe është përgjigjur: Ka mbaruar o njerëz Big Brother VIP…ka filluar jeta!