GJITHÇKA E IMJA/ Luana poston foto me motrën nga pushimet – AlpeGossip
GJITHÇKA E IMJA/ Luana poston foto me motrën nga pushimet

GJITHÇKA E IMJA/ Luana poston foto me motrën nga pushimet

Marina dhe Luana Vjollca janë motrat më të përfolura në showbizin shqiptar. Edhe pse prej shumë vitesh në ekran dhe publiku i njeh mirë, kur vjen puna tek familja e tyre ato janë disi të rezervuara.

Por ato kanë rrëfyer se babai i tyre nuk jeton më dhe se familja përbëhet nga nëna e tyre dhe dy motra më të tjera. Motra e madhe e Marinës dhe Luanës është Lira, ndërsa pas saj vjen Marseda.
Ndërsa Lirën e kemi parë më shpesh në profilet e Instagramit të Marinës dhe Luanës, Marsedën e shohim shumë herë më rrallë.

Ajo është një brune shumë simpatike e cila po ashtu tërheq vëmendjen me format trupore.

Para pak minutash ishte Luana e cila postoi një foto me motrën e saj me mbishkrimin:  GJITHÇKA E IMJA