GJITHË SYTË MBI TO/ Zaimina dhe Khloe shkëlqejnë në ditëlindjen e këngëtares – AlpeGossip
GJITHË SYTË MBI TO/ Zaimina dhe Khloe shkëlqejnë në ditëlindjen e këngëtares

GJITHË SYTË MBI TO/ Zaimina dhe Khloe shkëlqejnë në ditëlindjen e këngëtares

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari festoi ditëlindjen. Bukuroshja brune mbushi 32-vjeç dhe mori një sërë urimesh nga miqtë dhe fansat e saj të cilat Zaimina nuk ngurroi  t’i publikonte në Instastory.

Siç duket mbrëmjen e  djeshme këngëtarja ka organizuar një festë ku ka festuar me familjarët dhe miqtë. Ndonëse nuk ka publikuar foto nga festa e ditëlindjes, Zaimina ka zgjedhur që të publikojë një foto ku shfaqet e bija Khloe e veshur si e ëma.

Zaimina shihet e veshur me një jumpsuit që e i tregonte të gjitha format, ndërsa Khloe është veshur me një fustan me të njëjtën ngjyrë si e ëma.” “Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes”, ka shkruar Zaimina mbi foto.