GJITHMONË I REZERVUAR/ MC Kresha flet për dashurinë: Nuk kam pse të fshihem… – AlpeGossip
GJITHMONË I REZERVUAR/ MC Kresha flet për dashurinë: Nuk kam pse të fshihem…

GJITHMONË I REZERVUAR/ MC Kresha flet për dashurinë: Nuk kam pse të fshihem…

MC Kresha është një nga reperët më ‘IN’ të momentit.  Çdo këngë që ai publikon kthehet menjëherë në hit. Por për jetën private reperi ka qenë gjithmonë i rezervuar. I ftuar, në ‘Prive’  pas pesë vitesh, MC Kresha ka vazhduar të mbajë të njëjtin qendrim strikt, duke u përgjigjur vetëm me anë të një fjalie.

“Kur të ketë diçka serioze nuk kam pse të fshihem”, deklaroi Kresha.

Kujtojmë që së fundmi, ai ka lançuar klipin ‘Menemadhe’, në bashkëpunim me me Lyrical Son dhe Ledri Vulën. Treshja njihen dhe për shoqërinë e tyre disavjecare pas kamerave.