Grande Fratello “ndizet” që ditën e parë, VAZJAT SEKSI mbushin shtëpinë (FOTO) – AlpeGossip
Grande Fratello “ndizet” që ditën e parë, VAZJAT SEKSI mbushin shtëpinë (FOTO)

Grande Fratello “ndizet” që ditën e parë, VAZJAT SEKSI mbushin shtëpinë (FOTO)

Ditën e shtunë ka startuar edhe edicioni i 18 i ‘reality show-t’ më të ndjekur në Itali, ‘Grande Fratello’.

Konkurrentët janë izoluar në një shtëpi mjaft të këndshme, ku nuk mungon pishina, sauna dhe kushte të tjera mjaft luksoze, që pritet të lehtësojnë ‘burgosjen’ e tyre.

Ajo që ra në sy, ishte prezenca e shumë konkurrenteve seksi, të cilat nxorën në pah hiret e tyre menjëherë pasi u bënë pjesë e shtëpisë.

Nga dushi me të brendshme, deri te pishina dhe banjat e diellit, ishin skenat ku shfaqeshin konkurrentet seksi të vajzave të ‘Grande Fratello’.

Reality show i njëjtë me ‘Grande Fratello’, është Big Brother Albania, që në Shqipëri organizohet prej 9 edicionesh nga Top Channel.