HERMES VJEN ME RISI/ Hoqi dorë nga trendet e vjetra dhe ne u dashuruam me koleksionin e ri (FOTO) – AlpeGossip
HERMES VJEN ME RISI/ Hoqi dorë nga trendet e vjetra dhe ne u dashuruam me koleksionin e ri (FOTO)

HERMES VJEN ME RISI/ Hoqi dorë nga trendet e vjetra dhe ne u dashuruam me koleksionin e ri (FOTO)

Koleksioni i fundit i makrës luksoze Hermes është një dashuri më vete. Kur ju dëgjoni Hermes ndoshta ju kujtohen disa karakteristika tipike të markës, forma klasike, materiale të pasura por koleksioni i  Nadege Vanhee-Cybulski  ishte pak ndryshe kësaj radhe,  më e freskët dhe më e ngurtë.

Gjithçka që ne pam në koleksionin e ri ishin: lëkurat, xhaketa, funde dhe këmisha me pantallona por nuk munguan as  printet e thurura të modës në bluza dhe veshje mjaft interesante.

Vanhee-Cybulski me këtë koleksion do që tu tregoj njerëzve se cilat janë të gjitha trendet e nevojshme që do na duhen për sezonet e  ardhshme.