I EMOCIONOI TË GJITHË ME DEDIKIMIN PËR TË BIRIN/ Sara Hoxha publikon SUPER foton me Londonin – AlpeGossip
I EMOCIONOI TË GJITHË ME DEDIKIMIN PËR TË BIRIN/ Sara Hoxha publikon SUPER foton me Londonin

I EMOCIONOI TË GJITHË ME DEDIKIMIN PËR TË BIRIN/ Sara Hoxha publikon SUPER foton me Londonin

Ditën e sotme Sara Hoxha ka publikuar një foto me një mbrishkrim mjaft emocionues.

Në të ajo shfaqet me djalin e saj London dhe e veshur me fustan nuse ku duket të jetë në ditën e saj të dasmës.

“Nuk ka lumturi më të madhe se të jesh nëna jote”, shkruan Sara pranë fotos duke i dedikuar fjalë emocionuese të birit.

/AlpeNews.al