“I HEDH BENZINË ZJARRIT”/ Agravon debati mes Kiarës dhe Oltës: Je false, kur të më dojë qejfi… – AlpeGossip
“I HEDH BENZINË ZJARRIT”/ Agravon debati mes Kiarës dhe Oltës: Je false, kur të më dojë qejfi…

“I HEDH BENZINË ZJARRIT”/ Agravon debati mes Kiarës dhe Oltës: Je false, kur të më dojë qejfi…

Mbrëmjen e djeshme Kiara Tito ka debatuar me Olta Gixharin për Armaldo Kllogjerin. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit dyshja ka nisur që të debatojnë.

Debati ka nisur kur Kiara ka ndërhyrë duke i kërkuar Oltës ta lërë të qetë Maestron, i cili ishte i mërzitur. Sipas moderatores, sjelljet e aktores sikur po përpiqej ta qetësonte tenorin ishin të sforcuara dhe false.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Po lëreni mo, e pyesni të gjithë. Sikur doni me i hedh benzinë zjarrit. Lëreni, mos e shqetësoni më. Nesër flisni

Tea: Moj Kiara, nuk po i hedh njeri benzinë zjarrit se na çudite tani. Po e pyesim a është mirë dhe a ka nevojë për gjë

Olta: Ne nuk mund të bëjmë sikur ai nuk ekziston këtu

Kiara: Olta, ishe aty dhe ta shpjegoi Luizi, qeshe. Vjen këtu dhe mban anën e Maestros. Atje po thoshe ‘Luiz ke të drejtë, është mërzitur kot’, vjen këtu dhe i thua…

Olta: Si? E para, unë nuk isha në histori

Kiara: Është hipokrizi totale, më vjen keq që po ta them

Olta: Ça hipokrizie, unë po i them mos u shqetëso

Kiara: Ti e di shumë mirë se si reagon në të tilla situata. I hedh benzinë zjarrit gjithmonë. Këtë gjë ke bërë nga dita e parë e deri më sot

Olta: Ok, komplimente

Kiara: Këtë po bën edhe tani. Ti e di se ai ashtu fryhet më shumë, e gjasmë po i qan hallin Maestros. Është falsitet total.

Olta: Po i them mos u shqetëso

Kiara: Edhe qetësohet se i thua ti mos u shqetëso

Olta: Po

Kiara: Ai qetësohet vetëm duke fjetur gjumë e duke folur nesër

Olta: O Kiara je duke folur budalliqe

Kiara: Jo, je duke folur ti budalliqe

Më pas Gixhari iu kthye duke i kërkuar të mos ndërhyjë në atë që ajo flet. Moderatorja i thotë se nuk i thotë ajo se ku duhet të ndërhyjë apo jo, sepse do ndërhyjë kur t’i dojë qejfi.

“Dëgjova ça i the Luizit dhe ça po i thua Maestros. Je false. I thua Luizit ke të drejtë, vjen këtu i thua Maestros ke të drejtë”, shton Kiara.