I KËRKUAN TË PUBLIKOJË FOTO NUDO/ Moderatori shqiptar befason:Nuk kam rrëshkitur ende… – AlpeGossip
I KËRKUAN TË PUBLIKOJË FOTO NUDO/ Moderatori shqiptar befason:Nuk kam rrëshkitur ende…

I KËRKUAN TË PUBLIKOJË FOTO NUDO/ Moderatori shqiptar befason:Nuk kam rrëshkitur ende…

Moderatori i njohur shqiptar, Isli Islami është në dilemë pasi nuk di se çfarë duhet të publikojë në Instagram.

Ai ka plot 999 postime dhe për foton e 1000-të ka kërkuar ndihmën e njekësve për të kuptuar se çfarë duan ata që ai të publikojë.

Për t’u habitur, shumica e mesazheve që kishte marrë ishin nga ndjekëse që kërkonin të publikojë foto nudo si të Alban Ramosajt.

“Çfarë mendoni se duhet si postim i njëmijtë? Sugjeroni, sugjeroni, sugjeroni”, shkruan Isli.

Ai ka publikuar më pas mesazhet që i vijnë nga ndjekëset që duan të shohin trupin e moderatorit, por me sa duket më kot.

Kjo pasi Isli jo vetëm që nuk ka ndërmend të pozojë nudo, por e quan këtë gjë një “rrëshkitje”:

“Le të bëhemi njëçikë seriozë dhe të mundohemi ta ndajmë seriozitetin nga shakaja. Nuk kam rrëshkitur ende”, shprehet Isli duke ironizuar kështu Albanin, apo dhe kolegun tjetër Kelvi Kadilli, i cili bëri të njëjtën gjë rreth një javë më parë (lexo këtu)

E pra të dashura vajza, nuk do të kemi mundësi të shohim foto nudo të Islit, të paktën për momentin.