I propozoi para mijëra njerëzve/ Tea e “Big Brother” tregon çfarë hoqi para momentit romantik (FOTO) – AlpeGossip
I propozoi para mijëra njerëzve/ Tea e “Big Brother” tregon çfarë hoqi para momentit romantik (FOTO)

I propozoi para mijëra njerëzve/ Tea e “Big Brother” tregon çfarë hoqi para momentit romantik (FOTO)

Muajin e kaluar ish-banorja e “Big Brother” dhe modelja Tea Zhuli mori propozim për martesë nga Kristi Becka. Kristi i propozoi Teas duke iu ulur në gjunjë ndërsa ajo e emocionuar tha menjëherë po.

Mirëpo ditën e sotme me anë të një postimi në Instagram, Tea ka zbuluar se atë natë ç’nuk kishte hequr pasi nuk kishte asgjë për të veshur dhe u sajua me një fustan nate.

“Naten qe kristi me beri propozimin me mori me vete ne Greqi pa mare asgje me vete as rrobabanjo as rroba asgje..kjo eshte nje nate ku une me kristin dolem ne club dhe ky vendim u vendos vetem disa ore me perpara se te shkonim…

une qe skisha asgje per te veshur vajta ne panik ku do gjeja tani nje dicka per te veshur qe do ma mbushte mendjen..por ja qe e gjeta kjo eshte nje kemishe nate qe ben 6€ e kam ngushtuar dhe e kam Shkurtuar vete me dore.. e kam kobinuar me nje rrip dhe me nje pale vethe te kuqe..dhe ja resultati..thjesht doja ta ndaja me ju kete detaj. P.s : takat i kam me vete ne makine gjithmone.. Kristi Becka amore te dua shume”, shkruan Tea.