“NUK E PRISNIM”/ Ana Lika flet sërish “troç”për dietën: Në drekë ha kastravec dhe në darkë k… – AlpeGossip
“NUK E PRISNIM”/ Ana Lika flet sërish “troç”për dietën: Në drekë ha kastravec dhe në darkë k…

“NUK E PRISNIM”/ Ana Lika flet sërish “troç”për dietën: Në drekë ha kastravec dhe në darkë k…

Mbesa e Inis dhe Ingrid Gjonit, Ana Lika, njihet si një personazh pa komplekse dhe që shpesh bën batuta.

Ajo u bë mjaft e komentuar pak muaj më parë teksa publikoi ditën e saj të famshme “Dieta K”.

E ftuar në emisionin “Pop Sugar” në “Radio Travel”, ajo nuk i ka kursyer sërish batutat.

E pyetur nga gazetari nëse e vazhdonte atë dietën, Ana u përgjigj:

“Po, në mëngjes karrotë, në drekë kastravec, në darkë ….”

Kaq u desh që në studio të shpërthenin të qeshurat.

Ndërsa Ana tha: “Po kungull, s’e kuptoj pse shqiptarëve u shkon gjithmonë mendja ters”