I TRISHTUAR NGA DALJA E TRIXËS? Momenti kur Donaldi i menduar shikon tatuazhin që ka bërë për Borën – AlpeGossip
I TRISHTUAR NGA DALJA E TRIXËS? Momenti kur Donaldi i menduar shikon tatuazhin që ka bërë për Borën

I TRISHTUAR NGA DALJA E TRIXËS? Momenti kur Donaldi i menduar shikon tatuazhin që ka bërë për Borën

Trekëndëshi Bora-Donald-Trixa është kthyer tashmë në kryefjalën e çdo lajmi. Kjo e fundit la shtëpinë e “Big Brother VIP” disa ditë më parë, teksa nuk ndodhet në gjendje të rënduar emocionale.

Nga ana tjetër në rrjet po qarkullon një video, ky Donaldi shihet teksa shikon tatuazhin që ka në dorë dhe mendohet.

Ky tatuazh i dedikohet pikërisht Borës. Pra, bëhet fjalë për numrin 5, e që është edhe data kur është njohur me moderatoren.

Nuk dihet nëse aktori po mendon për moderatoren ende, por në rrjet kanë nisur aludimet.

 

VIDEO