”JAM RRITUR PA BABA”/ Luana emocionohet teksa tregon për dëshirën e saj më të madhe(VIDEO) – AlpeGossip
”JAM RRITUR PA BABA”/ Luana emocionohet teksa tregon për dëshirën e saj më të madhe(VIDEO)

”JAM RRITUR PA BABA”/ Luana emocionohet teksa tregon për dëshirën e saj më të madhe(VIDEO)

Mbrëmjen e sotme në ”Shiko Kush Luan” , Luana u pyet nga Ramadan Krasniqi se cila ishte dëshira e saj e madhe që akoma nuk ka mundur ta realizojë.

Si fillim bukuroshja hezitoi pasi nuk ishte e sigurt nëse duhej ta thonte para kamerave, por me këmbënguljen e të ftuarve ajo u bind duke vazhduar: Ëndrra ime është tu vijë në ndihmë fëmijëve në nevojë duke qenë se jam rritur dhe vetë pa baba.

Luana e emconionuar vazhdoj të tregojë për dëshirën e saj teksa mori dhe një përqafim nga Rezarti.

Për më tepër ndiqni videon. /AlpeGossip.al