“JETA IME PRIVATE KA QENË E SHTRENJTË”/ Bleona ka dy fjalë pas rikthimit në Shqipëri – AlpeGossip
“JETA IME PRIVATE KA QENË E SHTRENJTË”/ Bleona ka dy fjalë pas rikthimit në Shqipëri

“JETA IME PRIVATE KA QENË E SHTRENJTË”/ Bleona ka dy fjalë pas rikthimit në Shqipëri

Bleona është rikthyer në Shqipëri dhe tani do ta shohim opinioniste në spektaklin “Love Story 2”. Pas puntatës së parë, këngëtarja ka bërë një postim në rrjete sociale ku jep një mesazh.

Bleona shkruan se jetën e saj private është munduar që ta mbajë gjithmonë larg syrit të publikut, pasi beson shumë tek familja.

“Pavaresisht se kam gjithe jeten ne syte e publikut, jeta ime private ka qene gjithmone e shume e shenjte! Une jam e lire si individ, por besoj tek vlerat – une besoj tek familja!

Dhe uroj qe cdo kush nga keta te rinj qe ka ardhur ne kete show te gjeje dashurine e vertete!

Dashurine pa kushte, e pa kompromise! Edhe pse marredheniet tuaja do te zhvillohen nen monitorimin e kamerave, shpresoj jeni te vertete ne emocionet tuaja!”, shkruan Bleona.