Jo vetëm Noizy, Ledri, Elvana dhe Luana! Edhe kjo këngëtare shqiptare sapo bëri 1 milionë ndjekës në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm Noizy, Ledri, Elvana dhe Luana! Edhe kjo këngëtare shqiptare sapo bëri 1 milionë ndjekës në Instagram (FOTO)

Jo vetëm Noizy, Ledri, Elvana dhe Luana! Edhe kjo këngëtare shqiptare sapo bëri 1 milionë ndjekës në Instagram (FOTO)

Një nga personazhet e parë publikë shqiptarë që arriti 1 milionë ndjekës në Instagram ishte Enca.

Pas saj edhe emra të tjerë nisën t’i gëzoheshin shifrës ‘1 milionë’ dhe këtu do të përmendnim Noizyn, Ledrin, Elvanën apo Luana Vjollcën. Por edhe një tjetër këngëtare shqiptare sapo arriti plot 1 milionë ndjekës në Instagram. Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet publikë më të dashur shqiptarë dhe këtë sapo e vërtetuan 1 milionë njerëz. Këngëtarja është në fundin e pritjes së ëmbël dhe bashkë me Besin presin të bëhen prindër të një vajze