JOSHËSE DHE SEKSI/ Dua Lipa thekson linjat e mrekullueshme me këtë veshje (FOTO) - AlpeGossip
JOSHËSE DHE SEKSI/ Dua Lipa thekson linjat e mrekullueshme me këtë veshje (FOTO)

JOSHËSE DHE SEKSI/ Dua Lipa thekson linjat e mrekullueshme me këtë veshje (FOTO)

Këngëtarja e njohur Dua Lipa po vazhdon të jetë e suksesshme në karrierën muzikore.

Ajo së fundi mori pjesë në koncertin në Romë, që u zhvillua në nder të heroit tonë Kombërtarë.

Ndryshe, 23 vjeçarja njihet edhe për format trupore, bukurinë dhe sharmin që e karakterizon e që çdo femër do të ia kishte lakmi.

Dua bën publike disa foto në profilin e saj në intagram, ku ka theksuar linjat e mrekullueshme në një veshje interesante e që në sy binte beli i saj i hollë.

Komente të shumta dhe mjaft positive vijnë nga fansat për artisten bukuroshe, të cilët vazhtoj ta mbështësin në sukseset dhe arritjet e saj.

Kujtojmë që këngëtarja po punon për projekte të reja muzikore që pritet ti lansoj së shpejti